KDO JSME A PROČ TU JSME

Jsme mladý manželský pár, který rád vaří a ještě raději jí. Bohužel ne vždy se naše tvorba dá nazvat jídlem v pravém slova smyslu a t...
Jsme mladý manželský pár, který rád vaří a ještě raději jí. Bohužel ne vždy se naše tvorba dá nazvat jídlem v pravém slova smyslu a tak se někdy setkáváme tváří v tvář dnům, kdy v kuchyni děláme spíše neplechu než jídlo. Já, osoba která se jako mladá manželka naučila jen základy kuchyně a již roky vaří pořád dokola to samé, protože jediné co opravdu v kuchyni umí je pečení a můj manžel František, jehož základní surovinou, kterou dává do všeho je palice česneku, jsme se rozhodli postavit výzvě. Výzvě, za kterou se skrývá cíl prohloubit své kuchařské znalosti a konečně se naučit pořádně vařit. 

V následujících článcích naleznete nejen naše ozkoušené recepty, ale i ty které jsme dělali prvně. Tyto prvotiny by nás měli dovést k vytouženému cíli zdokonalit naše vaření a právě skrze ně, se zde každou středu a neděli objeví naše pravidelná výzva: "Vaření podle Sandtnerky." Během roku, tak vyzkoušíme 100 receptů podle této věhlasné kuchařky a snad se tím posuneme ve vaření zase o něco dál. Nezůstane však pouze u receptů. Součástí tohoto blogu bude i povídání o slastech a strastech vaření a s nimy spojené vaření na cestách. Samozřejmě neopomeneme ani populární lifestyle!

Nový rok je jak stvořený pro výzvy a tak doufáme, že se nám naše výzva podaří naplnit a že nás v ní podpoříte. 


Napsali o nás:

APETIT 02/2017
BLOGGERSRE https://bloggersre.com/rozhovor-neplechanaplechu/
BEZHLADOVENI.CZ https://www.bezhladoveni.cz/zpovidame-marketu-a-frantiska-neplecha-na-plechu/
APETIT 11/2019

You Might Also Like

5 komentářů

Flickr Images